Az egyik legnagyobb multinacionális vállalat beszállítójaként cégünk fő profilja CRM rendszerek fejlesztése és üzemeltetése. Az IT fejlesztések szállításáért felelős csapatunkba keresünk új munkatársat

PLSQL fejlesztő

pozícióba.

Amit nyújtunk:

  • saját fitneszterem
  • relaxációs szoba masszázsfotellel
  • csokinap, gyümölcsnap
  • csocsó
  • kerékpáros bejárási lehetőség támogatása
  • esetenkénti home office lehetőség
  • cafeteria
  • modern munkakörnyezet

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Oracle adatbázis / adattárház meglévő és új moduljainak fejlesztése üzleti igények alapján
  • Lekérdezések készítése, optimalizálás, finomhangolás
  • Fejlesztői dokumentáció készítése
  • Üzemeltetés támogatása, automatizálás

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Min. 1 év fejlesztői tapasztalat
  • Magabiztos Oracle 10g/11g, PL/SQL ismeret
  • PL/SQL Developer ismeret, esetleg TOAD tapasztalat
  • Tapasztalat verziókezelő használatában (SVN, GIT)
  • Jó problémamegoldó készség
  • Adatmodellezési gyakorlat

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

cafeteria

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével.