Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Miskolci csapatunkba az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat

PLC/Robot programozó

Feladatok:

  • A PLC programozással és ipari robotok programozásával kapcsolatos tevékenységek ellátása az új termelőberendezésnek a sorozatgyártásba történő üzembeállításához, valamint annak felügyelete a gyártás beindulását követően.
  • Ellenőrizni, hogy az új termelő berendezések megfelelnek-e a PLC és ipari robot programozásra, és az elektronikus berendezésekre vonatkozó belső követelményeknek.
  • Gondoskodnia kell az új termelő berendezés és a belső nyomonkövető rendszer közötti kapcsolat létrehozásáról.
  • Támogatást kell nyújtania a villamos karbantartóknak az állásidők minimalizálásához.
  • Biztosítja a termelés és a karbantartási terület folyamatainak állandóságát.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • programozásban szerzett magas szintű tapasztalat,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás, német nyeltudás előnyt jelent,
  • elemzőkészség, vevőorientáltság, stresztűrő képesség, jó kommunikációs készség, csapatmunka, kreativitás.

Pozíció területei:

  • Gyártás, Termelés
  • Automatizálás
  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Munkavégzés helye:

Miskolc, 3516 Takata út 1.

Kérem, önéletrajzát motivációs levél kíséretében juttassa el Maton Gabriella HR Specialistánk részére, aki bármilyen kérdés esetén rendelkezésre áll.

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

Takata Safety Systems Hungary Kft.
3516 Miskolc, Takata út 1. (Hungary)

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: PLC/Robot programozó
  • Rövid pozíció név: Robot programozó
  • Hirdető cég: Takata Safety Systems Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Borsod-Abaúj-Zemplén megye
  • Város: Miskolc
  • Feladatok: A PLC programozással és ipari robotok programozásával kapcsolatos tevékenységek ellátása az új termelőberendezésnek a sorozatgyártásba történő üzembeállításához, valamint annak felügyelete a gyártás beindulását követően. Ellenőrizni, hogy az új termelő berendezések megfelelnek-e a PLC és ipari robot programozásra, és az elektronikus berendezésekre vonatkozó belső követelményeknek. Gondoskodnia kell az új termelő berendezés és a belső nyomonkövető rendszer közötti kapcsolat létrehozásáról. Támogatást kell nyújtania a villamos karbantartóknak az állásidők minimalizálásához. Biztosítja a termelés és a karbantartási terület folyamatainak állandóságát.
  • Elvárások: Felsőfokú szakirányú végzettség, programozásban szerzett magas szintű tapasztalat, tárgyalóképes angol nyelvtudás, német nyeltudás előnyt jelent, elemzőkészség, vevőorientáltság, stresztűrő képesség, jó kommunikációs készség, csapatmunka, kreativitás.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-09
  • Értékelés: 5
  • Értékelők száma: 1
Állás, munka még: Takata Safety Systems Hungary Kft.>