PLC programozásban szereztél tapasztalatot, de villanyszerelőként is megállnád a helyed? Szeretnéd beutazni a világot és egy stabil háttérrel rendelkező vállalat tagja lenni? Jelentkezz a nagytarcsai lokációval rendelkező partnercégünkhöz!

PLC Programozó villanyszerelési tapasztalattal

Amiért érdemes jelentkezned:

  • Kiemelkedő fizetés + délutáni, éjszakai műszakpótlék + kiküldetési díj
  • Nemzetközi környezetben hasznosíthatod az eddig tanultakat
  • Lehetőséged lesz új technológiák, folyamatok megismerésére
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Nemzetközi utazásokon vehetsz majd részt
  • Egy stabil háttérrel rendelkező vállalat legújabb tagja lehetsz

Amik a feladataid lennének:

  • Kapcsolószekrények felmérése, építése, beüzemelése, kulcsrakész átadása
  • PLC programozás, rajzolvasás
  • Projektvezetés, ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Napi adminisztráció elvégzése

Amikre szükségünk van:

  • Minimum 2-3 év PLC programozói tapasztalat az alábbi rendszerek egyikében: Rockwell, Siemens, Omron illetve Mitsubishi
  • Villanyszerelésben szerzett tapasztalat VAGY erősáramú villamosmérnöki végzettség
  • Angol nyelv magabiztos használata

Előny lehet a számodra:

  • Német nyelvtudás

Munkavégzés helye: Nagytarcsa és környéke, külföld

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Egyéb külföld, Pest megye

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.