Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Gyártásautomatizálás, immár 27 éve

PLC programozó, villamos tervező (egyedi gépgyártás)

munkakörbe

Feladatok:

    Élvezetes alkotómunka kitalálni, megtervezni és megcsinálni különféle egyedi gépek vezérlését, villamosságát, életre kelteni új gépeket a gépész tervező kollégákkal együtt végzett több hónapos munka megkoronázásaként.

    A kapcsolódó villamosmérnöki feladatok minden vonzatával találkozni fogsz: költséget becsülsz árajánlatokhoz, tervezel villamosságot és pneumatikát, programozol PLC-ket, megjelenítőket, képfeldolgozó rendszereket és más eszközöket.

    Minden projekt újat hoz, új technológiákat ismerhetsz meg, különféle termékek gyártásához járulhatsz hozzá.

    Ha PLC-k és más eszközök programozása a véredben van, ráadásul villamos és pneumatikus tervezéssel is boldogulsz valamilyen szinten, akkor ez a munka rád van szabva, azonnal jelentkezz!

Elvárások:

  • Villamosmérnöki diploma
  • PLC programozói tapasztalat
  • Legalább középfokú angol nyelvismeret

Előny:

  • Közeli lakhely
  • Eplan / Labview ismeretek
  • Ipari Képfeldolgozás / Gyártásautomatizálás / Tervezői / Autóipari tapasztalatok

Amit kínálunk:

  • Változatos, élvezetes alkotómunka
  • Kötetlen munkarend
  • Cafeteria

Pozíció területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Automatizálás
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Munkavégzés helye:

Budapest, 1046 Kiss Ernő utca 3.

Magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva.

Egyéb juttatások: mobiltelefon,cafeteria,szakmai tréningek,nyelvtanulás támogatása

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Kvalix Automatika Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: PLC programozó, villamos tervező (egyedi gépgyártás)
  • Hirdető cég: Kvalix Automatika Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: IV. kerület
  • Feladatok: Élvezetes alkotómunka kitalálni, megtervezni és megcsinálni különféle egyedi gépek vezérlését, villamosságát, életre kelteni új gépeket a gépész tervező kollégákkal együtt végzett több hónapos munka megkoronázásaként. A kapcsolódó villamosmérnöki feladatok minden vonzatával találkozni fogsz: költséget becsülsz árajánlatokhoz, tervezel villamosságot és pneumatikát, programozol PLC-ket, megjelenítőket, képfeldolgozó rendszereket és más eszközöket. Minden projekt újat hoz, új technológiákat ismerhetsz meg, különféle termékek gyártásához járulhatsz hozzá. Ha PLC-k és más eszközök programozása a véredben van, ráadásul villamos és pneumatikus tervezéssel is boldogulsz valamilyen szinten, akkor ez a munka rád van szabva, azonnal jelentkezz!
  • Elvárások: Villamosmérnöki diploma PLC programozói tapasztalat Legalább középfokú angol nyelvismeret
  • Elvárt végzettség: Egyetem
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Egyéb juttatások: mobiltelefon cafeteria szakmai tréningek nyelvtanulás támogatása
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.03.20