A mi szakértelmünk az Ön sikere:
Vesz-Mont 2000 Kft., egy 1999 óta működő, folyamatosan fejlődő szereléstechnikai és gépipari vállalkozás.
Az elmúlt tizenöt év alatt nagy tapasztalatot sikerült szerezni az elkészített célgépek, szerelősorok, automatizálásos feladataink során. Folyamatos bővülés mellett egyre több tapasztalatot szerzünk a lézer és robottechnikai alkalmazások területén is.
Célunk a jelenlegi fejlődés fenntartása hosszú távon, illetve a külföldi piacokon egyre nagyobb befolyás elérése. Mi mindent megteszünk annak érdekében, hogy megrendelőinket kedvező vállalási árainkkal, munkáink minőségével, a határidők betartásával, teljes körű kiszolgálással tartsuk meg.

PLC programozó

Főbb feladatok, munkák:

    • Cégcsoport által gyártott célgépek / összeszerelő gépek / mérőgépek programjainak tervezése, program írása
    • Meglévő gépeken/berendezéseken módosítások végrehajtása
    • Meglévő gépek/berendezések garancia idő alatti szoftveres szervíz feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Villamosmérnök / Mérnök Informatikus / Programtervező informatikus / Mechatronikai mérnök Főiskola vagy Egyetem BSc vagy MSc
    • 1-3 éves szakmai tapasztalat (Omron, Siemens S7, Siemens WinCC Flexible 2008 SP3, Beckhoff Twincat 3) valamelyikén
    • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
    • Önálló munkavégzés
    • PLC programozásban szerzett szakmai tapasztalat
    • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
    • Elektromos tervezésben való jártasság
    • Robotprogramozásban szerzett szakmai tapasztalat
    • Kamerás rendszerek, képfeldolgozó szoftverek ismerete

Amit kínálunk:

    • Versenyképes jövedelem, és juttatások
    • Változatos feladatok
    • Folyamatos szakmai fejlődés
    • Szakmai képzések, oktatások
    • Fiatalos, lendületes csapat
    • Ipari automatizálásban használt új technológiák és megoldások bevezetése és kipróbálása a gyakorlatban
    • Hosszú távú perspektíva egy rohamosan fejlődő, versenyképes vállalatnál

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Automatizálás
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

8248 Nemesvámos, Huszárok u. 3.

Fényképes önéletrajz