Trenkwalder Kft.

Pályakezdő vagy, esetleg váltani szeretnél, kipróbálnád magad egy világhírű cégnél? Jelentkezz most!
Partnerünk gyöngyösi gyáregységébe keresünk műszaki ismeretekkel rendelkező munkatársakat

PLC programozó

Főbb feladatok, munkák:

  • A meglévő programok rendszerezése, karbantartása
  • A termelést akadályoztató problémák szoftveresen történő diagnosztizálása
  • Fejlesztések és módosítások elvégzése (PLC, HMI)
  • Új eszközök (vonalkódolvasók, kamerák, új érzékelők) önállóan történő bekötése kapcsolási rajz segítségével

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Végzettség(ek): FAM szerelő, Villamos hálózat kezelő, Villanyszerelő, Erősáramú elektrotechnikai technikus, PLC programozó
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Siemens S7, WinCC, Tia Portal ismeretek
  • Releváns szakmai tapasztalat üzemi automatizálás és berendezés karbantartás terén (vezérlési oldalról)
  • PLC ismeretek, könnyűiparban szerzett tapasztalat
  • állandó nappalos munkarendben való munkavégzés
  • határozott, rugalmas és eredményorientált személyiség

ELŐNY:

  • Beckhoff vezérlések ismerete, Siemens S5 ismerete
  • Kamerás ellenőrző rendszerek ismerete (Keyence, Cognex, Sick)

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes juttatási csomag, cafatéria + 13. havi fizetés
  • Lakhatás támogatása
  • Szakmai fejlődési és előre lépési lehetőség a legmodernebb munkakörnyezetben
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyenes konditerem használat
  • folyamatos szakmai és egyéb továbbképzési lehetőségek
  • Üzemanyagtámogatás vagy céges buszjáratok biztosítása az alábbi településekről:

Abasár, Adács, Atkár, Bátonyterenye, Besenyőtelek, Boconád, Bodony, Detk, Domoszló, Dormánd, Ecséd, Füzesabony, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Gyöngyösoroszi, Gyöngyöspata, Gyöngyössolymos, Gyöngyöstarján, Halmajugra, Hatvan, Heréd, Heves, Hort, Jászárokszállás, Karácsond, Kisnána, Lőrinci, Ludas, Markaz, Mátrafüred, Mezőtárkány,Nagyfüged, Nagyréde, Parád, Parádsasvár, Petőfibánya, Rózsaszentmárton, Salgótarján, Szücsi, Tarnaméra, Tarnazsadány, Vámosgyörk, Vécs, Verpelét, Visonta

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Gyöngyös