TRANSMODULS Kft.
  • A Transmoduls Kft-t 1993-ban alapítottuk, az ipari automatizálásban szerzett korábbi tapasztalataink alapján. Ez idő alatt több multinacionális cég – Magyarországon és külföldön egyaránt – beszállítója és probléma megoldója lettünk.

    Profilunk egyedi ipari célgépek, anyagmozgató és szállító rendszerek, mérő és tesztberendezések tervezése és kivitelezése.

    Cégünk, a Transmoduls Kft. néhány hónappal ezelőtt mérföldkőhöz érkezett, a kanadai Eclipse Automation család tagja lett. A két vállalat olyan szinergiákkal és képességekkel bír, amelyek kiegészítik és erősítik egymást. A Transmoduls Kft. továbbra is a saját neve alatt tevékenykedik, míg a márkaépítés az Eclipse Automation feladata.

    Mottónk: "A minőség nem minden, de minőség nélkül minden semmivé lesz."

  • Csatlakozz hozzánk

    Plc programozó

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      • Automatizált gépek, egyedi berendezések PLC programozása, tesztelése, helyszíni üzembe helyezése
      • Meglévő gépek, berendezések fejlesztése, tökéletesítése
      • Legújabb ipari eszközök és technológiák megismerése és alkalmazása a gyakorlatban
      • Fejlesztési ötleteid, javaslataid megosztása kollégáiddal

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      RÁD VAN SZÜKSÉGÜNK, HA:

      • Műszaki szakirányú végzettséggel rendelkezel (Villamosmérnök/Mechatronikai mérnök/Mérnök informatikus)
      • Önállóan használod a Siemens/Beckhoff programozó szoftver valamelyikét
      • Minimum 2 év PLC programozási tapasztalatod van
      • Legalább alapszintű angol nyelvtudással rendelkezel
      • Kiváló problémamegoldó- és elemzőkészséged van
      • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal
      • Szeretnél egy összetartó és ütőképes csapat tagjaként fejlődni és újat tanulni

    Amit kínálunk:

      MIT KÍNÁLUNK A FENTIEKÉRT CSERÉBE?

      • Versenyképes fizetést folyamatosan bővülő cafeteria elemekkel – sportolási lehetőséggel, SZÉP kártyával, egészségügyi szűrővizsgálatokkal
      • Szakmai fejlődési lehetőséget, képzéseket
      • Korszerű technológiák, programok használatát
      • Modern, tiszta munkakörnyezetet
      • Részvételt céges rendezvényeken, csapatépítőkön
      • Stabil munkahelyet töretlenül fejlődő cégünknél

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Automatizálás
    • IT programozás, Fejlesztés
    • Programozó, Fejlesztő
    • Mérnök
    • Villamosmérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    8200 Veszprém, Láhner György utca 14.

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérlek csatold fényképes önéletrajzod!