A szombathelyi TDK Hungary Components Kft. által gyártott elektronikai alkatrészek megtalálhatóak szinte minden elektromos és elektronikus készülékben, amelyek kifogástalan működéséhez termékeink nélkülözhetetlenek. A piaci pozíciónk megerősítése és a vevői igényeknek való minél jobb megfelelés érdekében, várjuk pályázók jelentkezését az alábbi munkakörbe:

PLC PROGRAMOZÓ

Feladatok:

  • mérőműszerek, mérőrendszerek adatgyűjtők szoftvereszközeinek tervezése, fejlesztése, üzemeltetésük támogatása.

Elvárások:

    • felsőfokú szakirányú végzettség (mérnök informatikus vagy villamosmérnök)
    • középfokú angol nyelvtudás,
    • tapasztalat az alábbi programozási nyelvek valamelyikében:
      • C#
      • Java
      • JavaScript
    • tapasztalat relációs adatbáziskezelő kezelés terén (SQL),
    • termelésben szerzett tapasztalat,
    • tapasztalat a következő technológiákban:
      • OOP
      • MVC
      • Webservices

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Szombathely

Ha fenti ajánlatunk felkeltette érdeklődését, úgy kérjük, hogy a pályázott munkakör megjelölésével küldje el önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.