Érdekelnek az automatizált raktári megoldások? Masszív tapasztalatod van PLC Programozásban?
Szeretnél egy innovatív és dinamikusan fejlődő, Német gyökerekkel rendelkező vállalat oszlopos
tagja lenni?

Akkor jelentkezz az alábbi pozícióra:

PLC PROGRAMOZÓ

Miért jó döntés ez számodra?

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek várnak rád
  • Kreatív és Innovatív ötleteidet itt megvalósíthatod
  • Változatos projektekben vehetsz részt

Mik lesznek a feladataid?

  • PLC programok készítése, új berendezések beüzemelése
  • Gépek üzembe helyezése a vállalatnál és külső partnereknél
  • Hibakeresés PLC programokban, automatizált rendszerekben
  • Műszaki dokumentációk készítése

Mit várnak majd tőled?

  • Minimum középfokú, szakirányú végzettséget
  • 3-5 év szakmai tapasztalatot PLC Programozásban
  • Siemens PLC Program ismeretet
  • Kommunikációs szintű Angol vagy Német nyelvtudást

Munkavégzés helye

Pest megye

Itt jelentkezz:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, akkor kérjük küldje el fényképes pályázati anyagát a „Jelentkezem” gombra kattintva.