PLES ZRT.

PLC programozó

PLC programozó munkatársunk feladata:

  • Szoftver fejlesztés ipari gyártóberendezésekhez, egyedi célgépekhez
  • Optimális és költséghatékony szoftver-tervezés (Főként Siemens, Omron)
  • A kapcsolódó műszaki dokumentációk elkészítése, archiválása és folyamatos felülvizsgálata
  • Gyártói üzembe helyezés, helyszíni telepítés, garanciális és egyéb javítás támogatása
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, a kivitelezésben együttműködő partnerekkel
  • A rábízott kooperációs feladatok ellátása
  • Részvétel a gépátvételeken
  • A vevői reklamációk kivizsgálása

A munkakörhöz tartozó elvárások:

  • PLC programozási tapasztalat (Omron, Siemens)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Csapatjátékos, alkalmazkodó képesség, kreativitás

Előnyök:

  • Ipari automatizálásban szerzett tapasztalat
  • Robotok ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Fiatal, összetartó csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség (továbbképzések, tréningek)
  • Hosszútávú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Automatizálás
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest