Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Kiener Hungária Kft. egy ismert, német célgépgyártó vállalat magyarországi leányvállalata. A cégcsoport jelenleg 130 főt foglalkoztat Lébényben, számos iparágat szolgál ki termékeivel bel- és külföldön egyaránt. Működnek összeszerelő gépsoraink Volkswagen AG, Audi, Daimler AG, BMW, ZF, TRW vállalatok termelőüzemeiben.

Kínált pozíció:

PLC Programozó

Főbb feladatok, munkák:

  • az általunk gyártott gépek működtetéséhez szükséges szoftver létrehozása, kidolgozása túlnyomó részt német nyelvű STEP7 szoftverrel, optimalizálás, dokumentáció készítés, kapcsolatos számítások elkészítése
  • módosítások végrehajtásagépek üzembehelyezése, átadása világszerte
  • a Gépek/berendezések garancia időtartama alatt szoftveres szervizelési feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • Step7, ProTool, Winccflexible programozásban való jártasság
  • Siemens (Simodrive, Sinamics, Micro Master, stb.) Lenze, Rexroth motorvezérlési ismeretek
  • német nyelvtudás szükséges, gépipari szakirányú nyelvismeret előny
  • hajlandóság külföldi kiküldetésre
  • B kategóriás jogosítvány
  • KUKA, ABB robotvezérlések ismerete előny
  • Rexroth csavarozóvezérlések ismerete előny
  • pneumatikai alapismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes javadalmazást, egyéb juttatásokat és 100% útiköltségtérítést kínálunk.
  • Pályakezdők és tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Automatizálás
  • Gyártás technikus
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Munkavégzés helye:

Lébény

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és megfelel elvárásainknak, kérjük, küldje el pályázatát, szakmai (magyar és német nyelven) önéletrajzát.

Kiener Hungária Fémipari Kft.
9155 Lébény, Dózsa György út 132.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: PLC Programozó
  • Rövid pozíció név: Plc programozó
  • Hirdető cég: KIENER Hungária Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Győr-Moson-Sopron megye
  • Város: Lébény
  • Feladatok: az általunk gyártott gépek működtetéséhez szükséges szoftver létrehozása, kidolgozása túlnyomó részt német nyelvű STEP7 szoftverrel, optimalizálás, dokumentáció készítés, kapcsolatos számítások elkészítése módosítások végrehajtásagépek üzembehelyezése, átadása világszerte a Gépek/berendezések garancia időtartama alatt szoftveres szervizelési feladatok
  • Elvárások: szakirányú végzettség Step7, ProTool, Winccflexible programozásban való jártasság Siemens (Simodrive, Sinamics, Micro Master, stb.) Lenze, Rexroth motorvezérlési ismeretek német nyelvtudás szükséges, gépipari szakirányú nyelvismeret előny hajlandóság külföldi kiküldetésre B kategóriás jogosítvány KUKA, ABB robotvezérlések ismerete előny Rexroth csavarozóvezérlések ismerete előny pneumatikai alapismeretek
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2018-01-17
Állás, munka még: KIENER Hungária Kft.>