Global Green Europe Kft. korábban Dunakiliti Konzervüzem Kft.

PLC programozót

keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • Meglévő termelőgépek PLC programozása (Siemens S7)
  • Az automatizált termelőgépek felügyelete, karbantartása, fejlesztése.
  • A vonalak összhangjának megteremtése, gépek működésében apró finomítások elvégzése.
  • Műszaki hiba mielőbbi elhárítása.
  • Szoros együttműködés a karbantartó csapattal.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség.
  • Siemens vezérlési ismeretek.
  • PLC- , Frekvenciaváltók ismerete (Siemens, SEW, Danfoss)
  • Angol nyelvtudás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • PLC vezérelt gyártórendszerek (Siemens S5,S7) programozásában és karbantartásában szerzett szakmai gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • Bejelentett biztos munkahely + versenyképes jövedelem + cafetéria + céges telefon + munkába járás térítése.
  • Pályakezdők és tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Karbantartó, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Dunakiliti, 9225 Gyümölcsös utca 67.

9225 Dunakiliti Gyümölcsös utca 67. Telefon: 96/671-200