Társaságunk 150 év üzemeltetési tapasztalattal a közép-európai térség kiemelkedő víziközmű szolgáltatója. Büszkék vagyunk hagyományainkra, melyek biztos talajt nyújtanak sikereink elérésében. Tevékenységünk minden területén kiemelten kezeljük a környezet védelmét, tekintettel arra, hogy szolgáltatásunk olyan felbecsülhetetlen értékű természeti kincsre épül, mint a víz.

A Fővárosi Vízművek Zrt. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

PLC programozó

FELADATAI LESZNEK:

  • SCADA rendszer karbantartása, üzemeltetése, fejlesztése (Citect, D-mon, FactoryTalk)
  • PLC programozás (Allen Bradley, Schneider, Moeller)
  • PLC programozási munkák felügyelete
  • PLC szoftver hibakeresés, elemzés
  • SQL adatbázis karbantartás, üzemeltetés, fejlesztés

ÖN AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA:

  • szakirányú felsőfokú (villamos mérnök, informatikus) végzettséggel rendelkezik
  • legalább 2 éves tapasztalatát PLC vagy SCADA programozásban szerezte
  • tisztában van az „IP alapú hálózat ismeret” kifejezés jelentésével
  • tárgyalóképes angol nyelvtudása van
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedéllyel rendelkezik

ELŐNYT JELENTHET, HA:

  • MIRTUSZ rendszer ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil, hosszú távú vállalati hátteret nyújtunk
  • széles körű béren kívüli juttatásainkból válogathat
  • hűséges munkavállalóink lakásvásárlását támogatjuk
  • kipróbálhatja vállalati sportolási lehetőségeinket
  • kedvezményesen vásárolhat partnereink termék- és szolgáltatás kínálatából
  • képzésére nagy gondot fordítunk
  • vállalati üdülőnk egyikében pihenhet
  • egészségügyi szűrővizsgálaton vehet részt

SZERZŐDÉS TÍPUSA:

  • határozatlan idő

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér,étkezési jegy,mobiltelefon,egészségpénztár,cafeteria,céges üdülés, üdültetés,szakmai tréningek,nyelvtanulás támogatása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.