Dinamikusan fejlődő, egyedi gépek tervezésével, gyártásával és szervizelésével foglalkozó cég kollégát keres.

PLC programozó - elektromos tervező

pozícióba

Feladatok:

  • Projektek menedzselése
  • Egyedi gépvezérlő PLC-k programozása
  • A vállalat által gyártott gépek és berendezések elektromos tervezése
  • Korábban gyártott gépek utógondozása
  • Ajánlatok, kalkulációk készítése
  • Műszaki támogatás nyújtása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: villamosmérnök, mechatronika végzettség)
  • Siemens és Allen-Bradley PLC-k programozásának ismerete
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs készség, önálló, felelősségteljes munkavégzés

Előny:

  • Eplan, AutoCAD, WinCC ismerete

Amit kínálunk:

  • Kulturált munkakörnyezet, biztos háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1047 Attila út 48..

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.