ECKERLE INDUSTRIE KFT

Nemzetközileg tevékenykedő vállalatunk munktársat keres az alábbi munkakörbe

PLC programozó

Főbb feladatok, munkák:

    • Célgépek vezérlésének programozása, üzembe helyezése (PLC, robot, megjelenítő)
    • Saját gyártású berendezések szervizelése, karbantartása, ellenőrzése
    • Géphibák gyors és hatékony megoldása
    • Elektromos és mechanikus problémák megoldása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Villamosmérnök/ mérnök informatikus/ mechatronikai végzettség
    • Programozási ismeretek (PLC, megjelenítő eszközök, C++, robotvezérlés)
    • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Szakirányú tapasztalat (célgépgyártás, automatizálás területén)
    • Társalgási szintű angol- vagy német nyelvismeret

Amit kínálunk:

    • Folyamatos továbbképzési és fejlődési lehetőség
    • Fiatalos kollektíva, kellemes munkahelyi légkör

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Automatizálás
  • Karbantartó, Szervizes
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

KISKŐRÖS, 6200 DÓZSA GYÖRGY út 44..

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, egészségpénztár, cafeteria, szakmai tréningek

A "Jelentkezem" gombra kattintás után küldd el nekünk magyar és/vagy idegen nyelvű önéletrajzod.