Bosch Group

PLC mérnök_SC divízió

Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminőségén világszerte. Köszöntünk a Bosch világában.

Az Automotive Steering Column Kft. a Bosch vállalatcsoport önálló divíziójaként működik. Cégünk világszerte fejleszt, gyárt és forgalmaz kormányberendezéseket személy- és haszongépjárművekhez, és 109 autógyártó beszállítójaként működik. A társaság központja Németországban található. Egri üzemünk mellett további 20 helyszínen működünk, így személyesen jelen vagyunk a legfontosabb piacokon.

Főbb feladatok, munkák:

    • Automatizált termelő berendezések PLC programjainak karbantartása, módosítása és fejlesztése.
    • Termelő gépeken felmerülő napi automatizálási hibák feltárása és elhárítása, a karbantartó technikusok támogatása
    • PLC programok változtatása
    • Új termékek bevezetésének támogatása
    • Aktív részvétel ipari automatizálási projektek végrehajtásában
    •  Új termelő berendezések telepítése és/vagy telepítésének támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Villamosmérnöki, vagy automatizálásra szakosodott gépészmérnöki vagy mechatronikai mérnöki tanulmányok
    • Több éves PLC programozásban szerzett tapasztalat
    • Új programozási nyelvek elsajátításához szükséges fogékonyság - Bosch automatizálási és PLC programozási ismeretek előnyt jelent
    • Robot programozásban szerzett tapasztalat előny jelent
    • Strukturált szövegű programozási nyelv ismerete előnyt jelent
    • Kommunikáció szintű angol nyelvtudás (Német nyelv ismerete előnyt jelent)
    • Nyitott személyiség, csapatjátékos
    • Jó problémamegoldó képesség, határozott fellépés és kommunikáció

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag, ingyenes vagy kedvezményes sportolási lehetőségek, étkezési hozzájárulás, céges szerződéses buszjárat használata, munkába járás költségének támogatása, iskolakezdési támogatás és egyéb szociális juttatások.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Automatizálás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Eger

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.