Grafton Recruitment

PLC mérnök (4-10-40240/PR)

Feladatok:

Nemzetközi cég automata gyártósorainak hbaelhárítására keresünk PLC mérnök kollégát.

Feladataid, amikre számíthatsz:
- modern, automata gépsorok eseti és tervezett karbantartásában való aktív részvétel,
- új gépek telepítésének, üzembehelyezésének segítése,
- ha szükséges, új alkatrészek rendelése, PLC programmódosítás, alkatrészcserék,
- folyamatos gyártás biztosítása és a fejlesztendő területek azonosítása,
- együttműködés a többi társosztállyal: termelésirányítás, folyamatmérnökség, beszerzés.

Elvárások:

- mechatronikai-, villamosmérnök végzettséged van (ha középfokú releváns végzettséggel rendelkezel, akkor is jelentkezz bátran, mert lehet hogy bővül a csapat nemsokára :) )
- min. 1 éves szakmai tapasztalat ipari területen, ideális esetben PLC vezérelt automata gépsorok karbantartásában, szervizelésében, de ha tapasztalatabb vagy, akkor is bátran jelentkezz,
- angol nyelvi kommunikáció nem fog ki rajtad, akár egy angol nyelvű interjút is tudsz vállalni, mert meg tudod értetni magad (nem tárgyalási szint kell!)
- talpraesett vagy, addig nem nyugszol amíg rá nem jössz a probléma okára és jól kommunikálsz.

Amit a megbízónk kínál:

- PLC karbantartásba belekóstoltál és szeretnéd elmélyíteni a tapasztalataidat,
- fontos számodra, hogy ne újra ugyanazokkal a problémákkal szembesülj nap mint nap, hanem kelljen használod a fejedet a munkád során,
- nemzetközi csapatban el tudod képzelni magad, sőt örülnél ha fejleszthetnéd a szakmai angolodat.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Automatizálás
  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Hatvan