SHI Scalable Kft.

Planner - Buyer

„the most sophisticated car scanner in the world”

IGAZÁN JÓ VAGY ABBAN, AMIT CSINÁLSZ DE ÚGY ÉRZED, TÖBBET SZERETNÉL? NE FÉLJ VÁLTANI! NÁLUNK A COVID ALATT IS BIZTOS A HELYED!

Az SHI-SCALABLE KFT a német „TWINNER” cégcsoport tagjaként, biztos hátterű, autóipari startup vállalat Budapest X. kerületében. Saját fejlesztésű autóipari bevizsgáló gépünk mindössze 6 perc alatt képes digitálisan szkennelni egy gépkocsit és felmérni annak valós állapotát, így a használtautó piac szereplői anélkül tudnak döntést hozni, hogy valaha is személyesen látták volna a gépjárműveket. Ez a bevizsgáló berendezés alapjaiban fogja megváltoztatni a világ használtautó piacát. Folyamatosan bővülő jelenleg 150 fős nemzetközi csapatunkba keresünk új planner- buyer  (tervező beszerző) kollégát!

MI EGY IGAZÁN JÓ CÉG VAGYUNK, SOK JÓ EMBERREL ÉS NAGYON JÓK VAGYUNK ABBAN, AMIT CSINÁLUNK! NEKED IS KÖZTÜNK A HELYED! – GYERE VELÜNK!

Főbb feladatok, munkák:

  • Célgép gyártási, fejlesztési vevői rendelések megvalósításának ütemezése
  • Alapanyagok, alkatrészek beszerzése külföldi és helyi beszállítóktól
  • Szoros munkakapcsolat fenntartása a gyártással, fejlesztéssel és a legfontosabb beszállítókkal a gyártási / szállítási ütemtervek teljesítése érdekében
  • Az összes nyitott megrendelésének figyelemmel kísérése az időben történő szállítás érdekében
  • Alapanyagok, alkatrészek, kereskedelmi áruk készlet tervezésének és utánpótlásának koordinálása
  • Proaktív módon jelezze a termékek és az anyagok rendelkezésre állásával, EOL kockázattal kapcsolatos problémákat
  • Navision vállalatirányítási rendszerben történő tervezési és beszerzési adatok létrehozása, karbantartása
  • Új termék bevezetésének támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gyártói környezetben szerzett - legalább 3 év- szakmai tapasztalat
  • Magas szintű excel ismeretek
  • Erős analitikus gondolkodás
  • Jó probléma megoldó képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • Navision ismeret
  • Műszaki affinitás

Amit kínálunk:

  • iparági szinten kiemelkedő fizetés - mert nálunk nem csak az a fontos, hogy te mennyit szeretnél keresni, hanem az, hogy mi mit kapunk tőled ezért a pénzért!
  • hosszútávú biztonság
  • a startup létnek köszönhetően gyors növekedési, fejlődési és előrelépési lehetőségek
  • tréningek, belső továbbképzések és karrierútvonalak
  • Home Office lehetősége eszközökkel
  • bejárási támogatás
  • bérutalás minden hónap 10-én
  • Covid tesztek, maszk és fertőtlenítő eszközök biztosítása
  • munkaruha
  • napfényes iroda és vidám csapat
  • minden napra finom kávé

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

1103 Budapest, Gyömrői út 150.

Szakmai önéletrajz csatolásával.