WIN SHOP Kft.
Csatlakozz hozzánk

Plakát és egyéb reklámeszköz kihelyező

pozícióba!

Hirdetés szövege:

    Plakát és egyéb reklámeszköz kihelyező munkatársat keresünk azonnali kezdéssel teljes munkaidőben

    Kihelyező munkatársként az alábbi feladatokkal fogsz találkozni:

    • megadott kereskedelmi egységek látogatása túraterv alapján
    • boltokon belül reklámeszközök (plakátok, szórólapok, padlómatricák stb.) kihelyezése
    • reklámeszközök folyamatos ellenőrzése
    • előre megadott polci helyek feltöltése áruval megadott szempontok alapján
    • kihelyezések, polcfeltöltések, boltlátogatások dokumentálása fotóval

    Rád van szükségünk, ha:

    • rendelkezel „B” típusú jogosítvánnyal
    • szeretsz autózni, nem szeretsz irodában ülni
    • képes vagy precíz, önálló munkavégzésre
    • jó problémamegoldó képességgel rendelkezel
    • csapatjátékos vagy
    • bírod az enyhe fizikai munkát

    Amit cserébe nyújtunk:

    • stabil vállalati háttér
    • versenyképes fizetés, év végi bónusz
    • fejlődési lehetőség
    • fiatalos csapat
    • segítőkész irodai csapat
    • céges mobiltelefon és autó használata
    • csapatépítő programok

    Jelentkezni fényképes önéletrajz megküldésével lehet.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Havi nettó fizetési keret:

200 000 HUF

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, céges üdülés, üdültetés

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.