Ügyfelünk a magyar tanácsadói piac vezető szereplője. Tanácsadó szolgáltatásaik átölelik a stratégia kidolgozásától a folyamat-átalakításon keresztül az informatikai rendszerek megvalósításáig terjedő feladatokat. Független tanácsadóként ügyfeleiknek mindig – az üzleti problémából kiindulva – az optimális technológiai megoldást tudják ajánlani.
Legnagyobb értékük a cégben koncentrálódott tudás és tapasztalat, ezért kiemelt hangsúlyt fektetnek a munkatársak kiválasztására és rendszeres továbbképzésére.
A csapat folyamatosan bővül, ezúttal:

PL/SQL fejlesztőt

keresünk

Feladatok

  • SQL és PL/SQL alapú fejlesztési feladatok végzése
  • Adatbázis oldali programozás PL/SQL nyelven
  • Fejlesztői tesztelés / Unit tesztelés
  • SQL és PL/SQL kód optimalizálás
  • Az ügyfél rendszereiben meglévő és új megoldások kialakítása és/vagy továbbfejlesztése
  • Az ügyfél rendszereinek bevezetésében történő aktív közreműködés
  • Relációs adatbázis-tervezés
  • Migrációk tervezése, tesztelése, végrehajtása
  • Code-review

Elvárások:

  • Adatmodellezési ismeretek
  • Legalább 2 éves Oracle fejlesztési területen eltöltött tapasztalat
  • Oracle 11g, 12c magas szintű ismerete
  • SQL és PL/SQL kód optimalizálásban szerzett tapasztalat
  • Analitikus gondolkozás, erős problémamegoldó készség
  • Ügyfélközpontúság
  • Jó kommunikációs képesség
  • Proaktív, kezdeményező személyiség
  • Önálló gondolkodás
  • Megbízható, precíz, lendületes munkavégzés csapatban és önállóan egyaránt

Előnyt jelent:

  • Banki környezetben szerzett tapasztalat
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Tapasztalat informatikai rendszerek tervezésében és bevezetésében

Amit kínálunk:

  • változatos munka, szakmai kihívások és innovatív projektek
  • jelentős pénzintézeti vagy telco cégek projektjeiben való részvétel
  • megfelelő kompenzációs csomag, laptop, mobilinternet és mobiltelefon a munkavégzéshez.
  • specifikus, kapcsolódó oktatásokon, konferenciákon való részvétel

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.