Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
SPICY ANALYTICS KFT.

PL/SQL fejlesztő

Főbb feladatok, munkák:

    • Informatikai fejlesztésekben, projektekben való részvétel
    • Rendszerek felhasználói szintű megismerése
    • A technikai specifikáció elkészítése az üzleti specifikáció alapján
    • Adatbázis tervek elkészítése, karbantartása, rendszerek működésének megtervezése
    • Fejlesztések elvégzése a technikai specifikáció alapján
    • Tesztterv készítése
    • Az elkészített rendszerek fejlesztői dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felsőfokú szakirányú végzettség
    • Oracle adattárház fejlesztési tapasztalat
    • PL/SQL tudás
    • ETL fejlesztési tapasztalat
    • Adatmodellezési ismeretek
    • Magabiztos angol nyelvismeret (dokumentáció olvasása és írása)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Informatica PowerCenter ismerete
    • Egészségügyi, gyógyszeripari adatforrások ismerete

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1026 Budapest, Harangvirág utca 5.

A "Jelentkezem"gombra kattintás után kérjük, csatolja önéletrajzát motivációs levéllel és bérigény megjelölésével.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: PL/SQL fejlesztő
  • Rövid pozíció név: Pl/Sql fejlesztő
  • Hirdető cég: SPICY ANALYTICS KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: II. kerület
  • Feladatok: Informatikai fejlesztésekben, projektekben való részvételRendszerek felhasználói szintű megismeréseA technikai specifikáció elkészítése az üzleti specifikáció alapjánAdatbázis tervek elkészítése, karbantartása, rendszerek működésének megtervezéseFejlesztések elvégzése a technikai specifikáció alapjánTesztterv készítéseAz elkészített rendszerek fejlesztői dokumentálása
  • Elvárások: Felsőfokú szakirányú végzettségOracle adattárház fejlesztési tapasztalatPL/SQL tudásETL fejlesztési tapasztalatAdatmodellezési ismeretekMagabiztos angol nyelvismeret (dokumentáció olvasása és írása)
  • Elvárt végzettség: Egyetem
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-04-19
  • Lejárati dátum: 2018-05-03
Állás, munka még: SPICY ANALYTICS KFT.>