PL/SQL fejlesztő

Állás részletei

  • Cég neve

    Matusz-Vad Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, Győr

  • Munka típusa

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
Állás elmentve
A hirdetést eltávolítottuk a mentett állásai közül. Visszavonom
A hirdetés adatait sikeresen elküldte az email címére.

Állás leírása

Feladatok

  • Részvétel saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszer termékfolyamatok kialakításában és fejlesztésében.
  • Oracle adatbázisok tervezése, fejlesztése és karbantartása PL/SQL nyelven.
  • Adatmodellek és tárolt eljárások kifejlesztése az üzleti igényeknek megfelelően.
  • Adattranszformációs és ETL folyamatok implementálása, optimalizálása.
  • Teljesítményoptimalizálás és tuning az adatbázis-szinten, valamint a lekérdezések és tárolt eljárások szintjén.
  • Részvétel a fejlesztési ciklus minden szakaszában, beleértve az analízist, tervezést, kódolást, tesztelést és üzembe helyezést.
  • Szoros együttműködés az üzleti területekkel, fejlesztőkkel és IT projektmenedzserrel a hatékony megoldások elérésében.
  • Dokumentáció készítése és karbantartása a fejlesztési munkákról.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség informatika vagy kapcsolódó területen, vagy megfelelő elért szakértelem.
  • Legalább 3 éves releváns munkatapasztalat PL/SQL fejlesztésben.
  • Mély ismeretek az Oracle adatbázis-kezelő rendszerben és az adatbázis-tervezési elvekben.
  • Jó problémamegoldó képesség és analitikus gondolkodás.
  • Jó kommunikációs készség és képesség a csapatmunkára.
  • Önálló munkavégzés képessége és proaktív hozzáállás.

Előnyt jelent

  • Vállalatirányítási rendszer fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Microsoft Power BI modelltervezés és adatvizualizáció
  • Adatok integrációjával szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Önálló munkavégzés
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító projektek és feladatok
  • Fiatalos, támogató csapat
  • Home office lehetőség

Céginformáció

A Matusz-Vad Zrt. érdekeltségébe tartozó Raabcom Programfejlesztő Kft. munkáltató új munkatársát keresi PL / SQL fejlesztő munkakörbe!