Pizzaszakács

Nettó 280e - 350e Ft havi bér Mozgóbér Bónusz

MISZ Műegyetemi Iskolaszövetkezet

Kiváló kapcsolattartó

2000 Szentendre, Alkotmány utca

Főbb feladatok, munkák:

Parnterünk márciusban nyíló szentendrei pizzériájába keresünk hosszú távra kézzel nyújtásban jártas, nápolyi és római pizza készítés sajátosságait ismerő, képesítéssel rendelkező pizzaszakácsot.

Munkavégzés helyszíne: Szentendre
Munkaidő: tervezett nyitvatartás: szerdától vasárnapig
Fizetés: nettó 280.000 – 350.000 Ft közötti havibér

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum egy év munkatapasztalat
  • megbízható és lelkiismeretes munkavégzés
  • csapatban szívesen dolgozó, újdonságokra nyitott kreatív gondolkodás
  • igényes megjelenés, udvarias bánásmód
  • nápolyi pizzériában szerzett tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • angol nyelvtudás előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • bejelentett munkavégzés
  • személyzeti étkezés, kávé, tea
  • forgalom alapú bónusz
  • külföldi szakmai fejlődési lehetőség nápolyi pizzériában
  • rugalmas és fiatalos csapat

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérünk, csatold az önéletrajzodat!