SZPITI Kft.

Pizzakészítő szakács

Hirdetés szövege:

    III. és XIII. kerületi étteremeinkbe keresünk munkatársakat PIZZAKÉSZÍTŐ SZAKÁCS munkakörbe akár azonnali munkakezdéssel!

    Főbb feladatok:

    • pizzatészta és pizzák egyéb alapanyagainak előkészítése
    • pizzák leírás szerinti elkészítése
    • pizzák előkészítése éttermi felszolgálásra vagy kiszállításra

    Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel!

    Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, töltse fel önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gomb megnyomása után!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest