Jamie Oliver's Italian Budapest

Pizza Szakács

A Budavári Jamie's Italian Jamie Oliver első közép-európai étterme, mely a gyönyörű, történelmi Budai Várban található. Az egyedileg összeállított étlap Jamie klasszikus olasz ételeit tartalmazza, csakúgy mint a házi készítésű pizzát, kézműves söröket, illetve helyi és olasz borokat egyaránt.

Főbb feladatok, munkák:

A világhírű angol chef, Jamie Oliver budapesti éttermébe keresünk szakács kollégákat, különös tekintettel pizza és hidegpályás feladatok ellátására.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Számítunk rád, ha:

  • van releváns tapasztalatod és fontos számodra a további fejlődés
  • szereted a pörgést
  • szívesen dolgozol nagy csapatban
  • szeretnéd megismerni, hogy hogyan működik egy étterem, melynek szinte minden földrészen vannak testvéréttermei
  • fontos számodra, hogy profin végezd a munkád és ezért megbecsüljenek
  • szuper pizzákat készítesz:)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Külföldön szerzett tapasztalat előnyt jelethet, de nem szükséges

Amit kínálunk:

  • Szakmai tulajdonos, így a stabil működés biztosított, mint ahogy az is volt az egész 2020-as évben, az étterem ugyanis folyamatosan működött többféle kiszállításra
  • Egy cégcsoportban fogsz dolgozni, amelynek több, mint 10 étterme van Budapesten, így kipróbálhatod magad máshol is
  • Versenyképes kereset
  • Jófej, fiatalos csapat
  • Biztos háttér
  • Fejlődési lehetőség magasabb pozícióba, akár a Jamie’s-en belül, akár a cégcsoport többi éttermében
  • Kiváló munkafeltételek
  • AYCM bérlet
  • 30% kedvezmény éttermeinkben

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

1014 Budapest, Szentháromság utca 9-11.

A “Jelentkezem” gombra való kattintás után kérlek csatold magyar és / vagy angol nyelvű önéletrajzod.