Pizza Hut Műszakvezető – Veres Péter út

#KalandraHívunk

Itt egy jó légkörű, pörgős csapat tagja lehetsz, továbbá részed lehet még:

  • rugalmas munkabeosztásban, ami az igényeidhez van igazítva
  • ösztönzőrendszerben, ami függetlenül a pozíciótól mindenkire vonatkozik
  • kedvezménykártyában, amit fel tudsz használni a KFC és a Starbucks üzletekben
  • egy izgalmas tréningben, ami teljesen felkészít az új pozíció betöltésére
  • számos fejlődési lehetőségben és gyors előléptetésben

Amit kérünk tőled:

  • érettségi bizonyítvány
  • a minőségre vonatkozó előírások betartása
  • a munkakörnyezet rendben- és tisztántartása
  • pozitív kisugárzás és csapatmunka
  • vezetői képességek és/vagy csapatvezetői ambíciók
  • proaktív, energikus és vendégközpontú személyiség
  • felhasználói szintű MS Office használat

Téged keresünk, ha:

  • készen állsz az új kihívásokra
  • nyitott vagy és jó kommunikációs képességekkel rendelkezel

ÉS EZ CSAK A KEZDET:

    CSATLAKOZZ A PIZZA HUT CSAPATÁHOZ,
    ÉS FEJLŐDJ EGÉSZ ÉVBEN!

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Éttermi vendéglátás
  • Vendéglátás, Idegenforgalom vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest