HappyHOT Pizza

Most fizetésért élheted ki a vezetés iránti szenvedélyed!

Csatlakozz Te is a debreceni HappyHOT Pizza fiatal, vidám FUTÁRcsapatához …

  • Vezetheted céges autóink egyikét, vagy
  • Jöhetsz akár a saját autóddal is.
  • Főállásban vagy
  • Részmunkaidőben.

Csatlakozz hozzánk

Pizza Futár

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák

Rendelések összekészítése, gyors kiszállítása, ehhez kapcsolódó adminisztrácó.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Aktív vezetési tapasztalat.
  • Pozitív, vidám személyiség.
  • Jól tudj kommunikálni az emberekkel.
  • Kulturált, szimpatikus megjelenés.

Amit kínálunk:

  • Most fizetésért élheted ki a vezetés iránti szenvedélyed pizzafutárként.
  • Jó hangulatú fiatalos, pörgős csapat részesévé válsz.
  • A teljesítményed alapján jó fizetés kapsz.
  • Kedvezményes étkezést biztosítunk Neked és Családodnak is!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

4026 Debrecen, Bethlen utca 46.

Jelentkezz most! Kattints a jelentkezem gombra és küldd el mielőbb a fényképes önéletrajzod nekünk!
Amennyiben Te vagy az ideális jelölt, hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot!

Addig is...be happy! :-)