Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Nielsen (AC PIACKUTATÓ NIELSEN KFT)
  • A Nielsen a fogyasztók médiahasználatáról és vásárlásairól információkat, valamint ismereteket szolgáltató globális vállalat; vezető piaci pozíciókban a marketing és fogyasztói információ mellett médiaadatok feltárásában, mint a televízió, online kutatás, mobil és más médiumok, szakvásárok stb. A vállalat a világ mintegy 100 országában aktív. Központja az USA-ban, New Yorkban és a hollandiai Diemenben található.
  • Piackutatási elemző

    Főbb feladatok, munkák:

      • Részletes piacelemzések készítése és bemutatása konzultációk és prezentációk keretein belül
      • Adatkezelés és –elemzés
      • Tanácsadás, Nielsen megoldások értékesítése az ügyféligények alapos ismerete alapján
      • Döntéstámogató riportok készítése és karbantartása
      • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel és társosztályokkal magyar és angol nyelven
      • Adminisztratív feladatok ellátása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Pályakezdők jelentkezését , vagy maximum 1-2 éves elemzői, kutató tapasztalattal rendelkező jelölteket várunk
      • Egyetemi vagy főiskolai végzettség (közgazdász végzettség előny)
      • Jó kommunikációs és analitikus készségek
      • Kiváló Microsoft Excel és Power Point tudás
      • Megbízható, pontos, precíz, önálló és képes határidőknek megfelelően teljesíteni
      • Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban

    Amit kínálunk:

      • Szakmai tréningek, hosszú távú karrierlehetőség
      • Munkavégzés nemzetközi környezetben
      • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, FMCG piac széleskörű megismerése
      • Kiváló légkör egy fiatalos, lendületes csapatban, belvárosi munkahely

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Adatrögzítő
    • Marketing, Média, PR
    • Marketing, Média, PR vezető
    • Piacelemző, Piackutató
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Pályakezdő/friss diplomás

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

    Munkavégzés helye:

    Budapest, Váci utca 81.

    -Magyar és angol nyelvű önéletrajz

    -Fizetési igény - ennek hiányában a jelentezéseket nem tudjuk elfogadni

    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Piackutatási elemző
    • Hirdető cég: Nielsen
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest
    • Város: V. kerület
    • Feladatok: Részletes piacelemzések készítése és bemutatása konzultációk és prezentációk keretein belülAdatkezelés és –elemzésTanácsadás, Nielsen megoldások értékesítése az ügyféligények alapos ismerete alapjánDöntéstámogató riportok készítése és karbantartásaFolyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel és társosztályokkal magyar és angol nyelvenAdminisztratív feladatok ellátása
    • Elvárások: Pályakezdők jelentkezését , vagy maximum 1-2 éves elemzői, kutató tapasztalattal rendelkező jelölteket várunkEgyetemi vagy főiskolai végzettség (közgazdász végzettség előny)Jó kommunikációs és analitikus készségekKiváló Microsoft Excel és Power Point tudásMegbízható, pontos, precíz, önálló és képes határidőknek megfelelően teljesíteniKiváló angol nyelvtudás szóban és írásban
    • Elvárt végzettség: Főiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Angol
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
    • Feladás dátuma: 2018-01-19
    Állás, munka még: Nielsen>