Piaci/üzleti elemző

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú - preferáltan gazdasági - végzettség elemző és előrejelző, piacelemző, vagy egyéb gazdasági szakon
  • Minimum 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Erős üzleti, elemző és statisztikai készségek
  • Gazdasági érdeklődés
  • Önálló felelősségvállalás, hatékony munkavégzés
  • Terhelhetőség, kreativitás
  • MS Office, kiemelten az Excel, magas szintű ismerete
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Tapasztalat riportálásban és dokumentálásban, összefoglalások prezentálásában
  • Felelősségteljes munkavégzés, pontosság

Főbb feladatok, munkák:

  • Riportok, jelentések készítése, adatok gyűjtése, strukturálása és elemzése, prezentálása a menedzsment felé
  • Piackutatás, adatelemzés, összefüggések megállapítása az egyes piaci adatok között
  • A piaci környezet feltérképezése, piaci hatások elemzése, javaslatok piaci stratégiákra
  • Adatbázisok kezelése

Amit kínálunk:

  • A végzettségnek és gyakorlati tapasztalatnak megfelelő versenyképes juttatási csomag
  • Fiatal és barátságos csapat
  • Stabil munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség a napról napra változó gazdasági környezetben
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Piacelemző, Piackutató
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Üzleti elemző
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.