A CIB Bank Zrt. Pénzügyi és Piaci Kockázatkezelés területe hitelintézeti piaci kockázatkezelési, Treasury ALM vagy üzletkötői tapasztalattal rendelkező

Piaci kockázatkezelő

munkatársat keres az alábbiak szerint

Főbb feladatok

  • Kereskedési könyvi, Banki könyvi kamat, Likviditási kockázatkezelés
  • Treasury eredmény kimutatás
  • Kondor upgrade
  • Fundamental review of trading book szabályozás bevezetése

Szakmai elvárások

  • Felső fokú Pénzügyi / Számviteli / Közgazdasági végzettség
  • Határidős Tőzsde Vizsga, Befektetés elemzői vizsga
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (angol felsőfokú szakmai nyelvvizsga)
  • SQL, SAS, Kondor, Reuters, Bloomberg ismeret
  • Legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat

Előnyt jelent

  • IFRS, hitelintézeti Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Hitelintézeti kötelező jelentésszolgálati tapasztalat
  • Befektetési szolgáltatási tapasztalat

    Amennyiben pozíciónk felkette a figyelmét, és szívesen csatlakozna a CIB Bank csapatához, várjuk jelentkezését angol nyelvű szakmai önéletrajz csatolásával.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Kockázatkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, II. kerület

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.