A HUPX Magyar Szervezett Villamosenergia-piac Zártkörűen Működő Részvénytársaság

munkatársat keres

PIACI ELEMZŐ ÉS OPERÁTOR MUNKATÁRS

munkakörbe

Ezek a feladatok várnak rád

  • Kereskedési platformok felügyelete, illetve a működtetési folyamatok és a kommunikáció zökkenőmentes és zavartalan biztosítása.
  • Kapcsolattartás a Tagjainkkal és a Partnereinkkel, a működtetés során jelentkező problémák proaktív megoldása, valamint információszolgáltatás a szabályzatok és folyamatleírások alapján.
  • A piaci adatok és piaci eredmények elemzése az értékesítési terület számára, valamint publikus riportok és prezentációk készítése.
  • Nemzetközi munkacsoportokban való részvétel
  • Részvétel új szolgáltatások és termékek fejlesztésében, valamint a meglévő szolgáltatások módosításában, a piaci igényeknek megfelelően.
  • Külső és belső projekteket támogatása és részvétel az új rendszerek tesztelésében és IT fejlesztésekben.

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
  • Angol nyelv középfokú aktív használata (szóban és írásban egyaránt)
  • Felhasználó szintű MS Excel, Word, PowerPoint ismeret
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Proaktív és eredményorientált személyiség
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Nyitottság havonta egy hétvégi munkavégzésre

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent

  • A villamosenergia-ipar ismerete
  • 1-2 éves releváns tapasztalat az energiaszektorban

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő fiatal szervezet
  • Kihívásokkal teli, változatos és felelősségteljes munkakör
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Teljes munkaidős szerződés és hosszú távú lehetőségek
  • Modern irodai környezet
  • Otthoni munkavégzés lehetőség

Kezdés:

Azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Üzleti támogató központok
  • Informatikai támogatás
  • Ügyféltámogatás, Adminisztráció

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Magyar- és angol nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét a bérigény megjelölésével a 'Jelentkezem' gombra kattintva várjuk.