Piaci adatelemző

    Eurotax az európai gépjármű-informatikai közösség vezető adat-, megoldás- és üzleti információ szolgáltatója Európa 22 országában. Szolgáltatásainkat a járműpiac szinte valamennyi résztvevője napi szinten alkalmazza. Ezek folyamatos kialakításában vehetsz részt, amennyiben járművek iránti rajongásod és ismereted szeretnéd olyan környezetben hasznosítani, mely szakmai fejlődésedet is támogatja. Mindezeket kiváló, fiatalos munkakörnyezetben, tapasztalt és vidám kollégák között végezheted. Rugalmas munkarendben, akár otthoni munkavégzéssel. Ha imádod az autókat és az IT sem áll messze tőled, köztünk a helyed!

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Adatgyűjtés a helyi importőröktől
  • Járműadatok elemzése
  • Feldolgozása
  • Fejlesztések támogatása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség (de szakirányú középfok is elfogadott)
  • Műszaki végzettség vagy hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • Járműismeret kiemelten fontos
  • Számítógépes ismeret: Microsoft Office, Adobe. Előny: valamely adatbázis kezelő program ismerete
  • Önállóság

AMIT CÉGÜNK KÍNÁL:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődés, kihívások
  • Fiatalos és barátságos munkakörnyezet
  • Stabil munkahely

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Közlekedési mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével kérjük, juttassa el számunkra.