Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A LAPCOM Zrt. Magyarország folyamatosan fejlődő meghatározó médiavállalata, országos lapok és megyei napilapok, valamint online termékek kiadója. Társaságunk győri, szegedi vagy budapesti kiadójához

PIACELEMZŐ

munkatársat keresünk azonnali munkakezdéssel.

Főbb feladatok, munkák:

  • részvétel a cég üzleti tevékenységét támogató piacelemzési, piackutatási anyagok elkészítésében,
  • jelentések, dokumentációk, prezentációk összeállítása

Feltételek:

  • felsőfokú végzettség, elsősorban gazdasági területen
  • üzleti beállítottság
  • strukturált gondolkodás
  • magas szintű Microsoft Office (Excel, Word, Power Point, Access) ismeret
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • általános tájékozottság, érdeklődő személyiség
  • jó eligazodási készség az online térben

előny:

  • Google Analytics jártasság
  • Facebook Insights ismerete
  • médiavállalatnál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • részvétel az ország egyik meghatározó média cégcsoportjának fejlesztésében

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Piacelemző, Piackutató
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Győr, Budapest, Szeged

Jelentkezését, önéletrajzát,a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk 2018. június 30-ig.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Piacelemző
  • Hirdető cég: Lapcom Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest, Csongrád megye, Győr-Moson-Sopron megye
  • Feladatok: részvétel a cég üzleti tevékenységét támogató piacelemzési, piackutatási anyagok elkészítésében, jelentések, dokumentációk, prezentációk összeállítása
  • Elvárások: felsőfokú végzettség, elsősorban gazdasági területen üzleti beállítottság strukturált gondolkodás magas szintű Microsoft Office (Excel, Word, Power Point, Access) ismeret kommunikációképes angol nyelvtudás általános tájékozottság, érdeklődő személyiség jó eligazodási készség az online térben
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-06-22
  • Lejárati dátum: 2018-07-06
Állás, munka még: Lapcom Zrt.>