Amire nálunk számíthatsz

  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére

Amit nyújtunk

  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

    PI Termékmérnök

      MEGBÍZÓNK:

      Partnerünk egy nemzetközi autóipari beszállító gyártó cég, amely 150 milliárd Ft-os zöldmezős beruházás keretén belül 2017 év elején indítja el a termelést Heves megyében. A cég alapjait a teljesítmény, a csapatmunka és a folyamatos tanulás alkotják. A csapathoz való csatlakozással olyan munkaadóra talál, amely arra törekszik, hogy munkavállalói számára értéket teremtsen.

      Munkavégzés helye:

      Heves megye

      AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

      • Barátságos, élhető, tiszta munkakörnyezet,
      • Versenyképes fizetés
      • Szakmai önállóság biztosítása, illetve támogatottság,
      • Fejlődési lehetőség,
      • Együttműködő, szakmailag naprakész csapat, készséges munkatársak

      FŐBB FELADATAI LESZNEK:

      • Részvétel a folyamattervezésben, a folyamatfejlesztésben és a gyártás mérnöki oldalról való
      • támogatásában,
      • Folyamatos kapcsolattartás az R&D részleggel
      • Adott projektfeladatok teljes körű kidolgozása
      • Új termékek bevezetésének támogatása
      • Hibaanalízis, gyökér-ok meghatározás, action plan kidolgozása napi szinten,
      • Folyamat-optimalizálás, költségcsökkentő javaslattételek
      • Gondoskodás a területhez tartozó operátorok fejlődéséről, oktatásáról és a hibajavító intézkedések bevezetéséről a napi szintű termelésbe.

      AMIT ELVÁRUNK:

      • Gépészmérnöki végzettség,
      • Aktív középszintű angol nyelvtudás,
      • Gumigyártásban szerzett több éves tapasztalat,
      • Analitikus gondolkodásmód,
      • Problémamegoldó képesség,

      Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezz hozzánk!

      Get Work Trend – Nálunk Te vagy az első!

      Elérhetőségeink:

      Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
      Tel.: 06 1 766 56 26 • www.getwork.hu

      Területi irodáink: Budapest • Kecskemét • Körösladány • Miskolc • Nagykanizsa
      Nyíregyháza • Szerencs • Tatabánya • Zalaegerszeg