Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Netrisk.hu Zrt. több évtizedes múltra tekint vissza a hazai online biztosításközvetítői piacon. Légy részese olyan fejlesztési feladatoknak, melyek hatékony segítséget nyújtanak ügyfeleinknek legyen az biztosítási, banki vagy telekommunikációs terület.

Folyamatosan bővülő csapatunkba, saját webes rendszereinkkel kapcsolatos fejlesztési feladatok ellátására

PHP programozókat

keresünk.

Szükséges ismeretek:

  • PHP, MYSQL, HTML, CSS,JS, JQuery
  • nagyvállalati informatikai rendszerek ismerete
  • frontend és backend fejlesztés
  • folyamatok szerinti munkavégzés

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • megbízható és aktuális szakmai ismeretek, munkahelyi tapasztalat
  • analitikus gondolkodás, rendszerelmélet
  • felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • csapatjátékos, jó szervező és alkalmazkodó képességgel
  • nyitottság új megoldásokra
  • jó kommunikációs képesség
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • igényes munkavégzés

Előnyök:

  • felsőfokú végzettség
  • kiemelkedő ismeretek egyes fejlesztési megoldások, vagy technológiák alkalmazásában
  • magas rendelkezésre állású, nagy terheltségű online rendszerek ismerete
  • gyakorlat biztosítási, pénzügyi, telekommunikációs területen

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem és juttatások
  • több üzletág, izgalmas feladatok és kihívások
  • élvonalbeli csapat, profi munkakörnyezet
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • piacvezető projektekben való részvéte
  • hosszútávra tervezünk Veled
  • home office lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Ha ambiciózus vagy, szereted a kihívásokat és szeretnél a Netrisk.hu sikertörténetének meghatározó szereplője lenni akkor várunk csapatunkba!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: PHP programozó
  • Rövid pozíció név: Php programozó
  • Hirdető cég: Netrisk.hu Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XIII. kerület
  • Feladatok: PHP, MYSQL, HTML, CSS,JS, JQuery nagyvállalati informatikai rendszerek ismerete frontend és backend fejlesztés folyamatok szerinti munkavégzés
  • Elvárások: minimum középfokú végzettség megbízható és aktuális szakmai ismeretek, munkahelyi tapasztalat analitikus gondolkodás, rendszerelmélet felelősségteljes, precíz munkavégzés csapatjátékos, jó szervező és alkalmazkodó képességgel nyitottság új megoldásokra jó kommunikációs képesség kiváló problémamegoldó képesség igényes munkavégzés
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-05-17
  • Lejárati dátum: 2018-05-24
Állás, munka még: Netrisk.hu Zrt.>