PHP programozó

INFOARTNET KFT.

9025 Győr, Somos utca 1.

Biztosított eszközök
Laptop Monitor (2 db) Desktop PC Headset

Önkormányzatok, felsőoktatási intézmények, KKV-k, sőt nagyvállalatok tanácsadó és fejlesztő partnereként, speciális, átfogó informatikai és marketingszolgáltatásokat végzünk.
MOB, Széchenyi István Egyetem, LEIER Hungária Kft., Neumann János Egyetem, Győr-Megyei Jogú Város Önkormányzata, Rábalux, Piktor, csak pár név a már velünk dolgozó cégekből, akikre nagyon büszkék vagyunk.

Főbb feladatok, munkák:

PHP programozásban jártas kollégát keresünk, aki megrendelőink ötleteit fogja valóra váltani és saját CMS rendszerünk egyre szélesebb körű fejlesztési igényeit kiszolgálni!
Min fogsz dolgozni?
Kiderül majd, hogy mi az, amiben a legjobb vagy. A programozásnak nagyon sok válfaja létezik, nagyon sok kihívással, így azzal fogsz foglalkozni, amit a legjobban tudsz és szeretsz.
Néhány jellemző feladat:
  • Saját fejlesztésű CMS rendszer funkcionális továbbfejlesztése, ami a rendszer méretéből adódóan nem kis kihívás, hiszen naponta több tízezren használják
  • Meglévő oldalak módosítása, bővítése, fejlesztése, mert a fejlődés soha nem állhat meg
  • A sitebuilderekkel való folyamatos együttműködés, hiszen ők rakják össze ízlésesen az oldalt és te fogod azt működésre bírni
  • A projekt vezetőjével való kommunikáció az ügyfelek igényeiről

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Ismered a PHP-t és a Jquery sem okoz gondot, mert a programozás alapjait már elsajátítottad, csiszolni rajta pedig mindig lehet és itt segíteni fogjuk fejlődésed.
  • Nem okoz gondot a valid böngésző független oldalak programozása, mert ami szép, annak jól is kell működnie.
  • Motivált vagy és tényleg érdekel a webfejlesztés, hiszen elhivatottság nélkül nehéz csinálni.
  • Ismersz valamilyen PHP keretrendszert.
  • Ha részben ismered a leggyakoribb CMS rendszereket (WP, Joomla, Drupal), legalábbis láttál már belülről ilyen rendszereket.
  • Ha nem jelent nagy problémát a JavaScript használata.
  • Ha megérted az angol szakirodalmat, hiszen anélkül elég nehéz fejlődni, problémákat megoldani.
  • Nem okoz gondot a határidők betartása és a párhuzamos projektek elkészítése, mert bizony nem feltétlenül egyetlen egy projekted lesz egyszerre, viszont a változatosság garantált.
  • Kreatívan, de gyakorlatiasan tudsz gondolkodni.
  • Nem várjuk el, hogy tudj mindent, nem polihisztorokat keresünk, de elvárjuk, hogy szeresd a szakmád!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Ha jártas vagy unix alapú szerverek üzemeltetésében, mert mi saját infrastruktúrán szolgáltatunk és azt mi is tartjuk karban.
  • Értesz valamennyire a SEO-hoz, mert ez a weboldalaknál manapság már alap szempont.

Amit kínálunk:

A csapatot.
Legfőbb értékünk az ember, hiszen a céget emberek alkotják és alakítják. Külső szemlélő által kicsit furcsának tűnhetünk, de hisszük, hogy kollégáink szeretnek itt dolgozni és sajátjuknak érzik a céget, amit képviselnek nap, mint nap.
Hosszú távra tervezünk, mert abban hiszünk, hogy így lehet tartós eredményeket felmutatni. Nem átmenetileg keresünk kollégát, hanem hosszú távon fogunk számítani rá, mert a csapatban és az emberekben hiszünk. Gondoskodunk róla, hogy folyamatosan fejleszthesd magad, hiszen ha kollégáink fejlődnek, a cég is fejlődni fog, ezáltal így a jövedelmeket is a fejlődéshez tudjuk igazítani.
  • Távmunka lehetséges, a kezdeti betanulási időszakot követően minden eszközt biztosítunk számodra, hogy otthonról is hatékonyan, kényelmesen dolgozz.
  • Ha nem vagy helyi, és az irodában szeretnél dolgozni, támogatjuk az esetleges beutazásod.
  • Éhesen dolgozni nem lehet, ezért támogatjuk meleg étkezésedet.
  • Kávé mellett jót lehet beszélgetni, és az agy is jobban dolgozik, ezért annyit iszol amennyi jó esik, de tea, szörp is a rendelkezésedre áll.
  • Ha találsz egy jó tanfolyamot támogatjuk a tanulásodat, képzésedet.
  • Ha valamit mi tudunk, belső képzések keretében átadjuk neked, hogy fejlődésed töretlen legyen.
  • Teljes munkaidő
MILYEN CSAPATTÁRSAT VÁRUNK?
  • Fejlődni akaró és egyben Önálló, mert sok mindenben támaszkodhatsz a csapatra, de annak örülni fogunk, hogy ha egy idő után saját magad is boldogulsz.
  • Legyél csapatjátékos, hiszen egy-egy projekten nem csak egyedül fogsz dolgozni, illetve a nehézségeken is sokkal könnyebb átjutni, ha tudjuk, hogy mások is készek segíteni az úton.
  • Precíz munka nélkül sajnos jó és szép oldalakat, rendszereket lehetetlen készíteni, így ez mindenképpen az egyik legfontosabb elvárásunk.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Tesztelő, Tesztmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Cafeteria, Szakmai tréningek

Jelentkezésedben kérjük, írd meg fizetési igényed.