• A CLB Független Biztosítási Alkusz Kft. tisztán magyar tulajdonú biztosítási alkuszcég. A gépjármű-biztosítási piacon a harmadik legnagyobb szereplő, amely az online világban rendkívül színes termékpalettával rendelkezik. Eddigi -több mint 25 éves- működésünk alatt a stratégiai célkitűzéseknek megfelelően a cég informatikai vonalon folyamatosan fejlődött és fejlődik is tovább, ehhez keresünk lelkes kollégákat.
  • PHP programozó

    Főbb feladatok, munkák:

    • A Cég honlapján és a partnerei számára fenntartott portálján működő programok fejlesztése.

    Az álláshoz tartozó Az álláshoz tartozó elvárások:

    • PHP (objektum-orientált szemléletmódú) programozásban szerzett tapasztalat,
    • SQL ismeretek. (MySQL, MSSQL)
    • CSS és HTML alapos ismerete.
    • JavaScript, jQuery ismeretek.
    • Szakirányú végzettség.
    • Használható angol nyelvtudás (dokumentációk olvasása és értelmezése)

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Drupalos vagy Symfony-s tapasztalat,
    • Nagyobb terhelésű rendszerek fejlesztésben szerzett tapasztalat,
    • Rendszerszemlélet,
    • Verziókezelők használatában szerzett tapasztalat (SVN),
    • Linux/UNIX felhasználói ismeretek

    Amit kínálunk:

    • Szakmai fejlődési lehetőség
    • Izgalmas és élvonalbeli internetes projektek
    • Modern munkakörnyezet Budapest belvárosában, kiváló megközelítési lehetőséggel
    • Versenyképes fizetés

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Programozó, Fejlesztő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    Budapest

    Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva a fizetési igényének megjelölésével tud.