A TMX Mobile Solution Szerviz Kft. hazai vezető és nemzetközi piacon dinamikusan fejlődő mobilkészülék after-sales szolgáltató budaörsi központtal. Cégünk ügyfelei a mobil-távközlési piac jelentős multinacionális szereplői.

Szívesen vennél részt TE is nálunk egy izgalmas IT projektekben, ahol a feladatod az üzleti igények felmérése, a tervezés, a közös megvalósítás? Akkor itt a helyed, Téged keresünk!

PHP fejlesztő

pozícióba akár azonnali munkakezdéssel!

Főbb feladatok, munkák:

  • Saját fejlesztésű (legacy) PHP rendszerben történő hibakeresés, javítás, tovább fejlesztés
  • Symfony keretrendszerben specifikáció alapján történő fejlesztés
  • Unit tesztek elvégzése
  • Fejlesztői dokumentáció megírása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Tapasztalat PHP programnyelvben
  • Tapasztalat MySQL adatbáziskezelő használatával
  • GIT verziókövető rendszer ismerete
  • Határidők pontos betartásának képessége
  • Terhelhetőség, rugalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Symfony keretrendszer ismerete
  • Egyéb fejlesztő nyelvek / keretrendszerek ismerete
  • Felsőfokú végzettség műszaki informatika vagy programozó szakon
  • Scrum vagy egyéb agilis módszertan ismerete
  • JIRA ismeret

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, jó hangulatú, dinamikus csapat, családias légkör
  • Kiváló munkakörnyezetet biztosítunk
  • Fix bér + cafeteria + prémium lehetőség + bejárás támogatása

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budaörs (kiváló tömegközlekedési lehetőségekkel)

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budaörs

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.