A TMX Mobile Solution Szerviz Kft. hazai vezető és nemzetközi piacon dinamikusan fejlődő mobilkészülék after-sales szolgáltató budaörsi központtal. Cégünk ügyfelei a mobil-távközlési piac jelentős multinacionális szereplői. A TMX rövid távú célja regionális vezető szolgáltatóvá válni. IT területünk bővítése céljából várjuk a jelentkezéseket

Php fejlesztő

pozícióba akár azonnali munkakezdéssel!

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Saját fejlesztésű (legacy) PHP rendszerben történő hibakeresés, javítás, továbbfejlesztés
  • Symfony keretrendszerben specifikáció alapján történő fejlesztés
  • Unit tesztek elvégzése
  • Fejlesztői dokumentáció megírása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Minimum középfokú végzettség
  • 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Tapasztalat PHP programnyelvben
  • Tapasztalat MySQL adatbáziskezelő használatával
  • GIT verziókövető rendszer ismerete
  • Határidők pontos betartásának képessége
  • Terhelhetőség, rugalmasság

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Symfony keretrendszer ismerete
  • Egyéb fejlesztő nyelvek / keretrendszerek ismerete
  • Felsőfokú végzettség műszaki informatika vagy programozó szakon
  • Scrum vagy egyéb agilis módszertan ismerete
  • JIRA ismeret

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, jó hangulatú, dinamikus csapat, családias légkör
  • Kiváló munkakörnyezetet biztosítunk, ahol innovatív eszközöket használhatsz

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

    Budaörs (kiváló tömegközlekedési lehetőségekkel)

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budaörs

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat.