ROLLING CONSULTING GROUP KFT.

Az egyik legsikeresebb budapesti pályázatíró

 cég keres munkatársat

PHP fejlesztő

munkakörbe

Feltételek:

  • minimum középfokú végzettség
  • 1-3 év PHP fejlesztési tapasztalat, vagy végzettség
  • PHP technológiák ismerete: Composer, PHPUnit
  • nagyfokú precizitás,
  • pontos precíz munkavégzés
  • monotonitás tűrés
  • rendszerszemlélet
  • önálló munkavégzés
  • rugalmas hozzáállás, kiváló problémamegoldó képesség

Feladatok:

  • Önálló fejlesztési feladatok elvégzése egy újonnan kialakítandó portálon
  • Új funkciók tervezése és implementálása
  • Hibák, biztonsági rések feltárása és javítása
  • Már meglévő rendszerek hibáinak feltárása és javítása

Mit várunk el tőled:

  • Minimum 1 - 3 év PHP backend / frontend fejlesztési tapasztalat
  • Legalább egy PHP keretrendszer, valamint MySQL, Javascript, HTML5, CSS, jQuery ismerete
  • Jártasság verziókezelők használatában (GIT/SVN)
  • Munkád adminisztrálása és dokumentálása
  • Hatékony önálló munkavégzés és csapatban való tevékeny részvétel
  • Gyakorlat angol nyelvű dokumentációk feldolgozásában

Amit kínálunk:

  • nyitott, dinamikus csapat
  • versenyképes jövedelem
  • jó munkakörnyezet

Előny:

  • Word Press ismerete

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • IT, fejlesztési vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, 13.kerület

Fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét kérjük, hogy a "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el.