Promenade Kft.
Munkatársat keresünk

Php fejlesztő

pozícióba.
A Promenade Medical Communication Group hazánk piacvezető orvosi lapkiadó és kommunikációs ügynöksége. Immár 25 éve töretlen sikerrel működünk.

Főbb feladatok, munkák:

Az új Munkatárs feladata lesz többek között
  • Weboldalak PHP, Javascript, HTML és CSS megvalósítása és karbantartása
  • PHP fejlesztések megvalósítása Laravel frameworkben
  • Hírlevelek HTML kódolása
  • Szakmai cikkek feltöltése weboldalakra
  • SQL lekérdezések készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • PHP, Javascript, Ajax, HTML és CSS középfokú ismerete
  • Laravel keretrendszer magabiztos használata
  • Szakmai angol nyelvtudás (olvasott szöveg értése)
  • Internetes dokumentációk hatékony használata
  • Tanulási hajlandóság, belső motiváció
  • WordPress CMS rendszer alapfokú ismerete
  • Kreatívan keresi és találja a megoldásokat
  • Munkájára igényes és képes az ügyfél fejével gondolkodni
  • Képes csapatban dolgozni és gondolkozni
  • Próbafeladat elvégzését vállalja

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • October CMS rendszer ismerete
  • HTML5 ismerete

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1037 Budapest, Montevideó utca

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát, melyben adja meg fizetési igényét is!