Több mint 15 éve webalapú rendszereket és mobil alkalmazásokat tervezünk és fejlesztünk ügyfeleink egyedi igényei alapján. Munkáink között szerepelnek tartalomkezelő rendszerek, webshopok, chatbotok, professzionális ügyviteli szoftverek, országos intézményeket és multinacionális vállalatokat kiszolgáló intranetes rendszerek.

Hosszú távú célkitűzésünk, hogy egyedi igényeket figyelembe véve segítsük a minket megbízó vállalkozások és intézmények versenyképesebb és hatékonyabb működését. Ennek a stratégiának az alapját a kollégáink jelentik, akik számára fontos értékkel bír a magas szakmai színvonal, nem ragadnak le a felületes megoldásoknál és képesek az ügyfeleink fejével is gondolkodni. Büszkék vagyunk arra, hogy üzleti téren a stabil alapokat megszereztük, a cégkultúrát tekintve pedig a kezdetektől megtartottuk a családias és emberbarát hozzáállást. Értékeink erősítik célunkat, jövőképünket, ami az NKO hosszú távú továbbfejlődése. Ha szeretnél ennek a stratégiának a része lenni, jelentkezz hozzánk!

A NETKORZO ONLINE Kft. csapatába

PHP fejlesztő

munkatársat keresünk

Mik lesznek a feladataid?

  • Részt veszel új és meglevő webes alkalmazások, API-k fejlesztésében, valamint multiplatformos mobil alkalmazások fejlesztésében.

Mit várunk tőled?

Alapvetően 1-2 év programozói gyakorlatot. Ha lelkes pályakezdő vagy, és az elméleti tudásodat gyakorlatban is használtad már, akkor várunk téged is!

  • szakirányú befejezett vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • PHP programozási gyakorlat
  • alapvető adatbázis ismeretek (MySQL)
  • HTML, CSS, JavaScript ismeret
  • objektum orientált programozási ismeret
  • jó problémamegoldó készség
  • nyitottság új ismeretek elsajátítására
  • dokumentum-olvasás szintű angol nyelvtudás

Előny

  • valamely PHP keretrendszer ismerete (Yii, Symfony, Laravel,...)
  • alapfokú Linux ismeret
  • Ionic framework ismeret

Mit kínálunk?

  • versenyképes fizetést, bónuszt
  • családias, baráti légkört, tapasztalt szakmai közösséget, akik megbíznak egymásban és segítik egymás munkáját
  • jelenleg távmunkában dolgozunk, de amint a helyzet engedi, az irodai munkavégzés mellett később is fenntartjuk ezt az opciót, illetve a rugalmas munkavégzési lehetőségeket
  • változatos projekteket és technológiákat
  • fejlődést és tanulást
  • saját ötletek megvalósítását

Milyen feltételekkel?

  • határozatlan idejű, teljes munkaidős állás

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha szeretnél velünk dolgozni, kérjük, küldd el önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével a Jelentkezem gombra kattintva. Amennyiben részmunkaidő vagy távmunka érdekel, írd meg nekünk és beszéljünk róla.