IBE Travel Solution Kft.
  • Cégünk több éves tapasztalattal rendelkezik turisztikai foglalási rendszerek területén. Saját fejlesztésű foglalási platformunkon nemzetközi partnereink saját bankjuk fizetési megoldását használva végezhetik, vagy tovább értékesíthetik repülőjegy, szállás, autóbérlés és transzferfoglalásaikat.

  • Php fejlesztő

    Főbb feladatok, munkák:

      Saját fejlesztésű weboldalunk karbantartása és fejlesztése. Új fizetési megoldások, XML és Rest alapú szolgáltatások integrálása rendszerünkbe. A saját rendszerbe történő betanítás után a kiadott feladatok elvégzése önállóan és csapatban.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • 1-3 év szakmai tapasztalat
      • kommunikációképes angol nyelvtudás
      • php, html
      • mysql, mongo
      • XML, rest
      • és git ismerete.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Front-end: bootstrap, jquery, twig ismerete

    Amit kínálunk:

      • Főállású munkaviszony
      • Versenyképes fizetés
      • Felelősségteljes és változatos munka
      • Munkavégzéshez szükséges eszközök
      • Szép, nyugodt környezet

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Programozó, Fejlesztő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1138 Budapest, Zielinski Szilárd sétány

    A jelentkezem gombra kattintás után kérjük csatolja magyar vagy angol nyelvű fényképes önéletrajzát!