Állást keresel? Szeretnél egy fiatal, professzionális és dinamikus csapat tagja lenni?
Karriert építenél Magyarország legsikeresebb autóalkatrész kereskedelmi vállalatánál?

A Bárdi Autó Zrt. több, mint 100 éves múltra tekint vissza és ezzel a legrégebben működő autóalkatrész kereskedelmi vállalkozás Magyarországon. Célunk, hogy vállalatunk egy olyan kedvelt, szakmai és személyes fejlődési lehetőséget biztosító munkahely legyen, ahol munkatársaink mind a kihívásokat, mind pedig az abban rejlő siker lehetőségét megtapasztalhatják, és mindezt tegyék ösztönző, lelkesítő környezetben, tehetséges szakemberekkel körülvéve.

PHP fejlesztő

Feladataid lennének:

  • Belső ügyviteli rendszer és webáruház fejlesztésében történő aktív közreműködés Laravel és Codeigniter keretrendszerekben – tervezés, implementáció és a kapcsolódó dokumentációk elkészítése

Amit elvárunk:

  • Php 7 - 7.1 nyelv alapos ismerete
  • HTML, CSS és Javascript ismerete
  • Objektumorientált programozási szemlélet
  • MVC szemléletű, keretrendszerben történő fejlesztés
  • Verziókezelők ismerete (Git és SVN)
  • jQuery ismerete
  • Precizitás, pontosság, és csapathoz alkalmazkodás
  • Nagyméretű adatbázisokból hatékony lekérdezések készítése
  • Angol nyelvtudás

Előny:

  • NodeJS, Composer és LAMP üzemeltetési tapasztalat
  • Bootstrap ismerete
  • HTML5 ismerete
  • noSQL megoldások kezelése
  • Nagy látogatottságú dinamikus weboldalak fejlesztésében szerzett gyakorlati tapasztalat

Amit nyújtunk neked:

  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Biztos nagyvállalati háttér
  • Hosszú távra szóló, kihívásokkal teli lehetőség
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőség

Munkaidő:

Teljes munkaidőben

Ne habozz, pályázz hozzánk még ma!
Az önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva töltheted fel.