BECK AND PARTNERS Kft.

PHP fejlesztő

Ügyfelünk egy 20 éves múltú, nemzetközi piacokon is sikeres, budapesti és dubai irodával rendelkező, innovatív rendezvényinformatikai szoftverekkel foglalkozó vállalkozás. A cég különleges informatikai megoldásai nagyon népszerűek és az ebből fakadó folyamatos növekedés miatt keresünk most számukra tapasztalt szakembert az alábbi pozícióba:

PHP FEJLESZTŐ

Főbb feladatok, munkák:

  • Web alapú szoftverfejlesztés,
  • Web applikáció fejlesztés.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú informatikai végzettség,
  • Legalább 2-4 éves fejlesztési tapasztalat webes PHP, HTLM5-ben, CSS-ben, MySQL vagy MSSQL adatbázisokban,
  • Alap szintű angol nyelvtudás (szakmai dokumentáció megértéséhez).

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Egyetemi vagy főiskolai informatikai végzettség,
  • Készségszintű jQuery ismeret,
  • Mobil alkalmazás fejlesztői gyakorlat iOS vagy Android operációs rendszeren,
  • Valamely webes keretrendszer ismerete (pld. CodeIgniter),
  • WEB GL ismeret / 3D ismeret, CMS rendszerek ismerete.

Amit kínálunk:

  • A szakember szaktudásához és érdeklődési köréhez igazodó, nagyon változatos, izgalmas fejlesztési feladatok,
  • Dinamikus szakmai fejlődési lehetőség,
  • Nemzetközi projektekben történő részvétel,
  • Versenyképes jövedelem várja az új munkatársat!

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Üzleti támogató központok
  • Informatikai támogatás

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.
Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.