PHP FEJLESZTŐ

    Partnerünk az ország kiemelkedő és meghatározó, szórakoztató egységek (fitness központ, mozi, játszóház) kialakításával és működtetésével foglalkozó komplexum, közel 20 éve vannak jelen a hazai piacon. Dinamikus csapatukba keresünk most legalább 2-3 éves fejlesztői tapasztalattal szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Weboldalak, webes alkalmazások fejlesztése
  • Belső használatú adminisztratív és BI rendszerek fejlesztése
  • Fejlesztéshez kapcsolódó dokumentáció készítése
  • Egyéb adminisztratív feladatok elvégzése

Követelmények:

  • Mobilra optimalizált, illetve reszponzív weboldalak készítésében való jártasság
  • Jártasság kliens oldali technológiákban (HTML, CSS3, Javascript)
  • Legalább 2-3 éves PHP programozói tapasztalat
  • Objektumorientált programozásban és tervezésben szerzett gyakorlat
  • Korszerű PHP alapú keretrendszerek ismerete (pl. Symfony, Laravel)
  • GIT verziókezelő ismerete
  • Docker ismerete

Előnyök:

  • Agilis szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Gyakorlat automatizált unit tesztelésben
  • Design patterned ismerete és gyakorlati alkalmazása

Mit ajánl a cég?

  • Alapbér + cafetéria
  • Modern környezet, eszközök

Egyéb információ az állásról:

    Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül!

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Bártfai utca 15-17.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
bap.hu