PHP fejlesztő

Bruttó 850e - 935e Ft havi bér

profession.hu Kft.

1123 BUDAPEST, NAGYENYED utca 8-14.. 4 EM

A profession.hu Kft. Magyarország piacvezető állásportálja és egyben a hazai online piac egy legsikeresebb terméke. Ügyfeleink közt egyaránt megtalálhatóak a legnagyobb nemzetközi vállalatok, kis- és középvállalkozások, valamint start-up cégek.
Büszkék vagyunk arra, hogy sok ezer munkavállaló, potenciális pályázó választ minket minden nap és rengeteg embernek segítettünk már állást találni.

Feladatok:

  • A Profession. hu portfólión belül frontend, backend és mobilweb-es PHP fejlesztések felügyelete, koordinációja
  • Kapcsolattartás beszállító partnerekkel, release management
  • Minőségbiztosítás
  • Alkalmazás üzemeltetés, DevOps feladatok
  • Szoftverfejlesztés, ami hozzávetőleg a munkaidő 20%-át teszi ki. A munkakör jelentős részben a fenti feladatokból áll.

Elvárások:

  • Legalább 3 éves PHP fejlesztői tapasztalat
  • Erős objektumorientált szemlélet
  • Valamilyen modern MVC framework beható ismerete (Symfony, Laravel, Yii)
  • Linux rendszeradminisztrációs tapasztalat (Apache, MySql)
  • Relációs és nem relációs adatbázisok ismerete
  • Az átlagosnál komolyabb csocsó felkészültség!

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizu, ami tapasztalattól függően bruttó 850-935.000 Ft között alakul
  • Hibrid munkavégzés heti 1 irodai nappal
  • Szakmai kihívások, változatos feladatok
  • Tiszta szerepek (nem sitebuildelés és nyomtató installálás lesz a feladat)
  • Agilis, start-up jellegű szemlélet
  • Képzések, szakmai fejlődés támogatása
  • Fiatalos légkör, összetartó csapat
  • Megbecsült munkakör, nálunk imádják a fejlesztőket a kollégák
  • A munkád hatására jobbá teheted mások életét, segíthetsz állást találni az embereknek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Android-os, iOS-es fejlesztési tapasztalat
  • ElasticSearch tapasztalat
  • Nagyforgalmú siteokkal tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő