A Europ Assistance 1963 óta Franciaországban, 1997 óta Magyarországon a világ első számú professzionális segítségnyújtó szolgáltatója. Világszerte 208 országban, több mint 115 millió ügyfél számíthat a nap 24 órájában bármikor arra, hogy ha utazása közben vagy otthonában probléma merül fel, vagy információra van szüksége, egyetlen telefonhívással azonnali segítséget kaphat munkatársainktól és partnereinktől.

Folyamatosan bővülő, energikus csapatunkba keresünk

PHP DEVELOPER

munkatársat

Jövőben az alábbi feladatokban keressük az együttműködésedet:

  • WEB-alapú alkalmazások fejlesztése, bővítése csapatban és önállóan egyaránt
  • Belső intranet portál adminisztrációja
  • Adatbázisokból automatikus riportok fejlesztése, karbantartása
  • Egyedi riportok és statisztikák készítése
  • Fejlesztések tesztelése és dokumentálása

Bízunk benne, hogy rendelkezel a munkavégézéshez kellő:

  • Legalább 1 éves releváns szakmai tapasztalattal
  • Minimum középfokú informatikai végzettséggel
  • Kommunikációképes angol nyelvtudással
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmóddal
  • Programozási ismeretekkel PHP, HTML5, CSS, JAVASCRIPT nyelven
  • OOP szemlélettel
  • Adatbázis-ismeretekkel (Mysql, Mssql, Oracle)

Örülünk neki, ha:

  • Szereztél már tapasztalat programozás területén
  • PHP MVC keretrendszerben van tapasztalatod (pl.: Laravel, Symfony)
  • Javascript keretrendszerben is dolgoztál már (pl.: Vue.js, React)
  • Rendelkezel C#, .NET ismerettel

A hatékony,közös munkához a Europ Assistance Magyarország az alábbiakat biztosítja:

  • Fiatalos csapat, multinacionális stabil háttér
  • Kiváló szakmai fejlődési és tanulási lehetőség
  • Bejelentett munkaviszony, hosszú távú munkalehetőség
  • Teljeskörű szakmai betanítás támogatása (pl.: továbbképzések, tréningek, nyelvi képzés)
  • Kötetlen munkarendben történő munkavégzés
  • Negyedéves teljesítményértékelési bónuszrendszer
  • Béren kívüli juttatások (pl.: Cafeteria rendszer)
  • Rövidlejáratú munkahelyi kölcsön lehetősége
  • Hazautazási támogatás
  • Belső ajánlás díjazás fejében
  • Céges rendezvények (rendszeres születésnapi-, karácsonyi-, csapatépítő összejövetelek; stb.)
  • Egészségmegőrző szolgáltatások:
    • Ingyenes irodai masszázs,
    • Céges konditerem használata
    • Heti gyümölcsnap
    • Céges,egészségügyi alapellátásokra vonatkozó magánbiztosítás
    • All You Can Move rekreációs kártya igénybevételének lehetősége

Munkavégzés helye:

    Budapest 1134, Dévai utca 26-28.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven a fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombon keresztül.