KERESSÜK ÚJ TAPASZTALT PHP BACKEND FEJLESZTŐ KOLLÉGÁNKAT!

A WEBDREAM EGY 35 FŐS BUDAPESTI FEJLESZTŐ CSAPAT.
EGYEDI VÁLLALATI RENDSZEREK, WEBOLDALAK ÉS MOBIL ALKALMAZÁSOK FEJLESZTÉSÉVEL FOGLALKOZUNK,
ELHIVATOTTSÁGGAL, SZAKMAI MAXIMALIZMUSSAL, IGAZI CSAPATSZELLEMBEN.

KERESSÜK ÚJ BACKEND FEJLESZTŐ KOLLÉGÁNKAT, OLVASS TOVÁBB ÉS JELENTKEZZ HOZZÁNK, HOGY MEGISMERKEDHESSÜNK!

FELADATOK:

  • RÉSZVÉTEL VÁLLALATI RENDSZEREINK, TERMÉKEINK TERVEZÉSÉBEN, FEJLESZTÉSÉBEN
  • RÉSZVÉTEL PORTÁL, WEBOLDAL FEJLESZTÉSI PROJEKTJEINKBEN
  • FOLYAMATOS EGYÜTTMŰKÖDÉS A TESZTELŐ, FRONTENDES, MOBILOS CSAPATAINKKAL

AMI KIEMELTEN FONTOS:

  • ERŐS OOP SZEMLÉLET, PHP, MySQL ALAPOS ISMERETE
  • 5+ év FEJLESZTŐI TAPASZTALAT (3+ év PHP FEJLESZTÉSI TAPASZTALAT)
  • VALAMELY PHP FRAMEWORK ALAPOS ISMERETE (SYMFONY / LARAVEL / YII stb.)

AMI ELŐNYT JELENT:

  • PHP 7 TAPASZTALAT, PHP UNIT TAPASZTALAT
  • HA MINÉL TÖBB SYMFONY, VAGY LARAVEL TAPASZTALATOD VAN
  • TESZTAUTOMATIZÁCIÓ TAPASZTALAT
  • ANGOL NYELVTUDÁS

RÓLUNK ÉS AMIT KÍNÁLUNK:

  • FOLYAMATOSAN FEJLŐDŐ, BIZTOS VÁLLALATI HÁTTÉR (NEM VOLT NÁLUNK LEÉPÍTÉS ALAKULÁSUNK ÓTA)
  • NÁLUNK RENGETEG TAPASZTALATOT GYŰJTHETSZ A SZAKMA LEGKÜLÖNBÖZŐBB KIHÍVÁSAIBÓL ÉS MINDIG SZÁMÍTHATSZ SEGÍTSÉGRE, REVIEW-RA ÉS TANÁCSOKRA.
  • MINDANNYIAN ÉPÍTJÜK A CÉGES TUDÁSBÁZIST, BELSŐS KÉPZÉSEKET IS SZERVEZÜNK
  • BARÁTSÁGOS MUNKAKÖRNYEZET, BELVÁROSI IRODA (BUDAPEST, 6. KERÜLET), KÁVÉVAL, CSOCSÓVAL, ELVONULÁSOKKAL

te vagy akit keresünk?

Várjuk fényképes önéletrajzod, és jelöld meg fizetési igényed!