Partnercégünk új kollégát keres csapatába az alábbi pozíció betöltésére:

PHP back-end fejlesztő

Az új munkatárs feladatai lesznek:

  • portálok, webshopok, crossplatform applikációk és weboldalak backend fejlesztésében való részvétel
  • együttműködés a frontend csapattal
  • integráció saját és 3rd party API-kal
  • meglévő backend rendszerek optimalizációja

Elvárások az ideális jelölttel szemben:

  • OOP ismerete
  • PHP 5.x vagy 7.x ismerete
  • alapvető SQL ismeretek
  • Verziókövető ismeretek

Ami előnyt jelent:

  • Symfony komponensek használata
  • Javascript ismerete
  • REST API írásában szerzett tapasztalat
  • phpunit tesztelés

Amit mi ajánlunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatalos csapat
  • Szakmai fejlődés, mert nyitottak vagyunk új technológiákra, segítjük és komolyan vesszük az egyéni fejlődést és előremenetelt
  • Belépésedkor közösen elkészítjük a képzési tervedet! Ennek alapját a meglévő vagy körvonalazódó szakmai céljaid és az aktuális feladataidból, projektjeidből fakadó elvárások alkotják.
  • A szakmai célokon túl, azt megtámogatva, a személyes célokat is beépítjük a tervezéskor. (pl: külföldön szeretnél pár éven belül élni? Munkára-családra fordított idő harmóniáját szeretnéd megteremteni? Tanulmányaidat szeretnéd időben-tartalomban összekapcsolni a napi munkáiddal? stb. )
  • Kollégáink aktív tanulmányait/szakmai fejlődését, eredményeit időszakonként közösen áttekintjük - értékeljük azokat és megtervezzük a következő lépést, időszakot.
  • Teljes munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.